AnaSayfa              E-mail          SiteHaritası
© 2009 - 2016 Nur Patent. Bu sitenin tüm hakları Nur Patent'e aittir.
Nur Patent'in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
Hakimiyeti Milliye Cad. Emlak Kredi Çarşısı Kat: 2 No: 127          34672 Üsküdar / İstanbul - TÜRKİYE
Tel:    +90 216 343 20 80 - 343 20 70                                Faks: + 90 216 343 20 70
e-leti: info@nurpatent.com.tr                                            msn: info@nurpatent.com.tr

E-BÜLTENLER
Marka l Patent l Tasarım

için

ONLINE ARAŞTIRMA
ONLINE DOSYA TAKİBİ
MARKA TESCİLİ

için

ÖRNEK MALİYET CETVELİNE
BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

* Diğer işlemler için lütfen firmamızla irtibata geçiniz!
Marka l Patent l Tasarım

tescil başvuruları için

FORMU DOLDURARAK
İŞLEMLERİNİZİ
HEMEN BAŞLATABİLİRSİNİZ
REFERANSLAR
KAMPANYALAR
E-BÜLTEN ÜYELİK
MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ
Nur Patent Aylık E-Bültenine Üye Olmak İçin E-posta Adresinizi;
Bir dahaki sefere daha kaliteli bir hizmet mi almak istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise; firmamızla ilgili deneyimlerinizi ve daha iyisini yapabilmemiz için önerilerinizi, bizimle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz!
ONLINE İŞLEMLER
ONLINE ARAŞTIRMA ve ONLINE DOSYA TAKİBİ
MARKA
PATENT / FAYDALI MODEL
ENDÜSTRİYEL TASARIM
Marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım için başvuru yapmadan önce ONLINE ARAŞTIRMA, başvuru yaptıktan sonra da ONLINE DOSYA TAKİBİ işlemlerinizin tamamını bu bölümden yürütebilirsiniz.

Bu bölümden erişeceğiniz bilgilerin tamamı, Türk Patent Enstitüsü(TPE) veritabanına bağlanılarak alınmaktadır. Her türlü tasarrufta bulunma hakkı ve yetkisi TPE'ye aittir. TPE'nin izni olmaksızın, münhasıran ticari amaçlarla kullanılamaz. TPE tarafından yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği sürekli kontrol edilerek en üst düzeyde fayda sağlamak amacıyla iyileştirilmeke birlikte, asla hata olmayacağı garantisi verilmemektedir. Araştırma esnasında sağlanan veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, araştırma sonuçlarına dayanarak yapacağınız başvurularınızın kesinlikle tescil edileceği anlamını taşımamaktadır.

Markanızı yalnızca fiilen kullanacağınız ya da kullanmayı düşündüğünüz alanlarda tescil ettirmek istediğiniz takdirde, ön araştırmanızı da yalnızca bu alanlarda yaparak pekçok arama sonucunun içinde kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Marka araştırması esnasında kullanılan ve 01.01.2013 tarihi itibariyle revize edilerek güncellenen Nice (Nis) Sınıflandırmasını içeren "SINIF LİSTESİ"ne buradan ulaşabilirsiniz.

Online Araştırma (online marka araştırma, online patent araştırma, online tasarım araştırma) için; açılan pencerede ilgili bölümlerin tamamını veya bazı bölümlerini doldurup, onay kodunu girdikten sonra sonuçları listeleyebilirsiniz.  

Dosya takibi (online marka dosya takibi, online patent dosya takibi, online tasarım dosya takibi) için; başvuru esnasında elde ettiğiniz "KAYIT NUMARASI"nı veya "DOSYA NUMARASI"nı kullanabilirsiniz. Dosya numaranız, tescil sürecinin tamamlanmasının ardından, aynı zamanda tescil numaranız olarak işleme alınacaktır. 

Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen FİRMAMIZLA İRTİBATA GEÇİN! =>>>
Haklarınız için hukuki koruma elde edebilmenizin en iyi yolu, Marka Tescili ve/veya Patent Tescili yaptırmaktır!
Fikri Gelenlerin
Ortak Paylaşım  ve Geliştirme Platformu

"MARKA & PATENT FORUMLARI"na

buradan ulaşabilirsiniz!